تحصیل در کانادا

ویزا موندیال

مرجع اطلاعات تحصیل در کانادا

کامل ترین مرجع اطلاعات فارسی زبان دنیا در زمینه تحصیل در کانادا، شرایط پذیرش دانشگاه های کانادا، نحوه اخذ پذیرش تحصیلی کانادا، اخذ ویزای تحصیلی کانادا، تحصیل در دانشگاه‌های کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل، و بورسیه در کانادا را در سایت ویزا موندیال بیابید. سایت ویزا موندیال، جامع ترین بانک اطلاعات ادامه تحصیل در کانادا و به روز ترین داده های مورد نیاز برای تحصیل در کانادا را در اختیار کاربران گرامی قرار میدهد. این اطلاعات توسط تیم مشاورین تحصیلات و مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا گرد آوری شده است. ویزا موندیال جزئ معدود شرکت های اعزام دانشجو و مهاجرتی است که تمام پروسه اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کانادا را توسط مشاور رسمی تحصیلات کانادا CCEA و تمامی پروسه ویزای دانشجوی را ا طریق مشاور رسمی مهاجرت به کانادا عضو سازمان ICCRC انجام میدهد.

اگر قصد تحصیل در کانادا را داربد، اولین قدم تکمیل فرم ارزیابی تحصیلی خواهد بود. سپس یکی از کارشناسان ما فرم شما را بررسی کرده و پاسخ ارزیابی از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود. در صورتی که پاسخ مثبت باشد، قدم های بعدی برای اقدام از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد.

آمار قبولی ویزای تحصیلی کانادا در شرکت ویزا موندیال در دو سال اخیر ۹۰٪ بوده است. یعنی از هر ۱۰ متقاضی که با شرکت ویزا موندیال همکاری داشته اند، ۹ متقاضی در بار اول ویزای تحصیلی کانادا را دریافت کرده اند. 

 

دیدار نماینده ویزا موندیال با آفیسر کنسولگری کانادا

دیدار نماینده ویزا موندیال با آفیسر کنسولگری کانادا در دبی (این عکس به معنی وجود ارتباط خاص با سفارت کانادا نیست.)

اهمیت مشورت با مشاورین خبره در امر اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی کانادا بسیار بالاست زیرا، انتخاب استان و دانشگاه و همچنین نحوه بستن فایل ویزای دانشجویی کانادا و بورسیه کانادا، نیاز به دید حقوقی و کارشناسی دارد.

موسسه ویزا موندیال برای اخذ پذیرش تحصیلی کانادا در رشته های مختلف از علاقمندان تحصیل در کانادا متقاضی می‌پذیرید. این موسسه نماینده رسمی تمامی کالج ها و موسسات زبان و بسیاری از دانشگاه های ممتاز کشور کانادا می‌باشد و سالانه متقاضیان بی‌شماری را در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی و اقدام برای بورسیه تحصیلی در کانادا همیاری میکند. ویزا موندیال با بهره مندی از مشاورین رسمی مهاجرت عضو انجمن ICCRC و همچنین اولین مشاور ایرانی مورد تائید وزارت امور خارجه کانادا، بهترین انتخاب برای متقاضیانی است که به دنبال مشاور قانونی تحصیلات و مشاور رسمی مهاجرت به کانادا هستند و از معدود شرکت هایی است که از مشاورین رسمی تحصیلات برای اخذ پذیرش و از مشاورین رسمی مهاجرت (‌عضو انجمن مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا) برای پروسه ویزا بهره مند می‌باشد.

همچنین شرکت ویزا موندیال به تمامی موکلین خود را تا پایان دوران تحصیل در کانادا به صورت رایگان مشاوره و راهنمایی خواهد داد.

مشاهده مجوزهای ویزا موندیال

 

 

 

مزایای تحصیل در کانادا 

  • امکان کار همزمان با تحصیل در کانادا

  • امکان دریافت بورسیه های مختلف دولتی و دانشگاهی در کانادا

  • امکان باز پس گرفتن شهریه پرداختی از طریق برنامه های معافیت مالیاتی

 

تحصیل در کدام استان کانادا؟

 بسته به استان محل تحصیل شما قوانینی برای اقامت کانادا پس از تحصیل وجود دارد. شرایط هر استان های کانادا را در صفحه مربوط به آن استان مطالعه بفرمائید. 

  تحصیل در استان بریتیش کلمبیا   تحصیل در استان آلبرتا   تحصیل در استان ساسکاچوان     تحصیل در استان منیتوبا   تحصیل در استان انتاریو   تحصیل در استان کبک   تحصیل در استان پرندس ادوارد    تحصیل در استان نیوبرانزویک  تحصیل در استان نوااسکوشیا    تحصیل در استان نیوفاندلاند و لابرادور

قصد تحصیل در کدام استان را دارید؟ 

(روی استان مورد نظر کلیک کنید)

canada Placeholder
canada

(روی استان مورد نظر کلیک کنید)

اینستاگرام ویزا موندیال
Instagram