England Flag
Search
Search
Close this search box.

ویزا موندیال یک شرکت کانادایی است که طبق قوانین استان کبک و بریتیش کلمبیا کانادا به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات مهاجرتی فعالیت دارد. متخصصین این شرکت در اکثر مقاصد پرطرفدار مهاجرتی حضور داشته و با سطح بالایی از توانایی و دانش فنی آماده به ارائه خدمات می‌باشند.

فعالیت‌های شرکت بین المللی ویزاموندیال در کشور ایران تنها در قالب همکاری با شرکت‌ها و مؤسسات مجازی است که مطابق با قوانین داخلی کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کنند.

ایدئولوژی ویزا موندیال

ویزاموندیال یک هدف واضح و مشخص دارد و همواره در همان مسیر به حرکت خود ادامه داده است. هدف ویزاموندیال کمک به افرادی است که تصمیم دارند محل زندگی خودشان را تغییر بدهند. مهاجرت سرشار از استرس و نگرانی و دغدغه است، ویزاموندیال برنامه ریزی دقیقی برای کم کردن این استرس ها داشته و این هدف را مدت هاست پیگیری کرده و سالیان سال دیگر هم ادامه خواهد داد.

ما اعتقاد داریم با گسترس اطلاعات رایگان باید دست سودجویان و افرادی که به زندگی دیگران اهمیتی نمی دهند را کوتاه کنیم و همین طور با این کار رقابت سالم در بازار ایجاد کرده که باعث رشد تمامی شرکت های مهاجرتی شود که در نهایت به سود همگان خواهد بود.

 

نمایش ویدیو درباره درباره ویزا موندیال

در این پادکست-ویدیو، آقای هماپور راه و روش ویزا موندیال و نحوه کار این مجموعه را بررسی می‌کنند:

00:38 | ایدئولوژی ویزا موندیال چیست؟
02:08 | آیا بدون وکیل هم می‌شود مهاجرت کرد؟
06:18 | «اول کی، بعدا چی»
10:45 | وکیل به نفع خودش کار می‌کند یا به نفع موکل؟
14:56 | مشتریان ویزا موندیال چه کسانی هستند؟
17:11 | خدمات ویزا موندیال شامل چه بخش‌هایی می‌شوند؟
18:01 | آیا مشاورین ویزا موندیال با تفکرات شما هماهنگ هستند؟
23:10 |  آیا ویزا موندیال شرکت گرانی است؟
26:26 |  آیا ویزا موندیال نامه دفاعیه شخصی‌سازی شده برای هر کلاینت تعیین می‌کند؟
30:10 |  در پروسه اجرای پرونده نقش وکیل و نقش موکل چیست؟
36:40 |  پروسه اخذ ویزا چقدر زمان می‌برد؟
37:26 |  ویزا موندیال پس از اخذ ویزا چه خدماتی ارائه می‌دهد؟
39:45 | در ویزا موندیال مدت زمان پشتیبانی بعد از ورود به کانادا چقدر است؟
40:24 |  در صورت ریجکتی، برنامه ویزا موندیال برای شما چیست؟
41:36 |  ویزا موندیال چطور و چقدر شانس موکلین خود را افزایش می‌دهد؟

ارزش‌های ما

اول مردم

راستگو

هوشمند و فروتن

با انگیزه

نتیجه‌گرا

مفتخر

با تیم ویزا موندیال آشنا شوید!

ما اعتقاد داریم که تفکر و ایدئولوژی هر شرکت از مدیران آن شروع می‌شود. اگر مدیر یک شرکت تفکر درست داشته باشد، قطعا این ژن در همه تیم تزریق خواهد شد. آقای مرتضی هماپور، مدیر شرکت ویزاموندیال یکی از تاثیرگذاران این صنعت بوده و ایشان با چیزی جز موفقیت موکلین این شرکت راضی نمی‌شوند.

ویزا موندیال

مرتضی هماپور، مشاور قانونی مهاجرت کانادا

مرتضی هماپور، مشاور قانونی مهاجرت کانادا، با بیش از ۱۲ سال سابقه، تحصیلات کانادایی در زمینه حقوق مهاجرت، دارای کد فعالیت RCIC در انجمن CICC و همچنین عضو مشاورین قانونی دولت ساسکاچوان می‌باشند.

مرتضی هماپور عضو‌ تمامی انجمن‌های بین المللی اعزام دانشجو در دنیا هستند و با سابقه سفر به اکثر مقاصد مهاجرپذیر دنیا، اجرای سبک مشاوره واقع بینانه و محتوای دقیق سطح ارائه خدمات مهاجرتی را بهبود داده‌اند. صدها مقاله، پادکست، ویدئو و سمینارهای آموزشی در زمینه مهاجرت از ایشان منتشر شده است. ایشان از نظر مخاطبین یکی از تاثیرگذاران صنعت مهاجرت هستند.

مرتضی هماپور

ما عمیقا اعتقاد داریم که: اول کی بعدا چی!

قبل از شروع هر کاری تصمیم بگیرید مسیر مورد نظر را با چه فردی طی می‌کنید. در برنامه مهاجرت هر اشتباهی پرهزینه و سنگین تمام می‌شود، از این رو دقت کنید که جایی برای آزمون و خطا کردن ندارید. حتی گوگل نیز کار وکالت را جز مشاغل Your Money or Your Life می‌شناسد و همواره در تلاش است که وبسایت های غیر معتبر را از سرچ خارج کند، هر چند در مورد محتوای فارسی مشخص است که هنوز خیلی در تشخیص این سایت ها موفق نبوده است.

توضیح: Your Money or Your Life به مشاغلی می‌گویند که شما در قبال پرداخت پول خدماتی دریافت می‌کنید که مستقیم می‌تواند روی زندگی شما تاثیر گذار باشد. مشاغلی مانند پزشکی، حقوق یا روانشناسی جز این مشاغل هستند.

واقعا مگر ما چند بار در زندگی مهاجرت میکنیم که جای خطا یا اشتباه کردن داشته باشیم!
توصیه می‌کنیم مقاله نفع مشاور یا آینده متقاضی را مطالعه کنید.

صداقت با مشتریان، چهارچوب کاری ویزاموندیال

مشاورین و کارکنان این شرکت در تمامی سطوح کاری، صداقت و شفافیت را مبنا و جزء منشور اخلاقی این مجموعه قرار داده‌اند و همواره اصول حرفه‌ای مشتری مداری را حفظ می‌نمایند. این شرکت در خصوص متقاضیانی که به دنبال روش‌های غیر از روش‌های قانونی تحصیلی و کاری هستند و به دنبال راهکارهای خارج از چهارچوب قوانین می‌گردند کمکی نمی‌تواند کند.

افراد فعال در این شرکت هیچ فعالیت خارج از قوانین بین‌المللی و همچنین قوانین جمهوری اسلامی ایران نداشته و در امور غیر از مسائل اشاره شده فعالیتی ندارند.

مشتریان ویزا موندیال

فعالیت های ویزا موندیال در حال حاضر به متقاضیان در کشورهای هند، نپال، آلمان، ایتالیا، پرتغال، کانادا و ایران قابل ارائه است.

بیش از ۱۰ هزار پرونده در رزومه کاری ویزا موندیال موجب افتخار این شرکت برای خدمت رسانی به مهاجرین شده است. تلاش ویزاموندیال همواره در جهت ارائه خدمات شایسته و درخور مشتریان است و این شرکت روزانه جهت تکامل خود در مسیر خدمات قوی تر در تلاش است. خوشبختانه رضایت بسیار بالای مشتریان از این شرکت نتیجه این تلاش را به ثمر داشته است.

وب سایت فارسی ویزا موندیال

مرجع موثق برای اخبار مربوط به تحصیل و بورسیه و اطلاع رسانی موقعیت های شغلی بین المللی بوده و از این طریق این شرکت در راستای ارائه اطلاعات مفید در جهت تصمیم سازی آگاهانه گام بزرگی برداشته است. تمامی اطلاعات موجود در بخش فارسی این وب سایت منطبق بر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و هیچ گونه اطلاع رسانی خارج از چهارچوب قوانین سازمان‌های مربوطه ندارد.

عضویت‌ها و نمایندگی‌های ما

فقط وکیل قانونی استخدام کنید

ما چطور کار می‌کنیم؟

ویزا موندیال با بهره مندی از بیش از ۸۰ مشاور در کانادا، اروپا، ایران و برخی دیگر مقاصد دنیا در اکثر ورکشاپ‌ها و سمینارهای بین المللی مرتبط با کاریابی، مهاجرت، اعزام دانشجو و بورسیه شرکت می‌کند. این شرکت در هر کدام از کشورهای محل فعالیت با موسسات رسمی و قانونی همکاری کرده و همکاران رسمی این شرکت در کشور ایران فقط موسساتی هستند که در این سایت معرفی می‌شوند و ویزا موندیال با هیچ فرد یا موسسه و شرکت دیگری در کشورهای ذکر شده همکاری ندارد.

جهت تماس با نمایندگی های ایران یا دفتر کانادای این شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

چرا مردم به ویزا موندیال اعتماد کرده‌اند؟‌

 • ما مشتری مدار هستيم. تمامی ایمیل ها در کمتر از ٤٨ ساعت و سوالات شما با دقت پاسخ داده می‌شوند.
 • ما فرصت‌های متقاضی را از دست نمی‌دهيم. اگر شما در جایی شانس بورس گرفتن داشته باشید، بدون این که به ما بگویید ما اين شانس رو برای شما آزمايش می‌كنيم. اگر برای برنامه مهاجرتی واجد شرایط باشید به طور خودکار ما آن را به شما پیشنهاد می‌دهیم.
 • ما شنونده هستيم و دغدغه‌های موكلين را در اولويت قرار می‌دهيم.
 • مشاورين ويزا مونديال آموزش ديده و حرفه‌ای هستند.
 • ما در سازمان های بين المللی عضو هستيم و در سمينارهای بين المللی شركت می‌كنيم. اين امر باعث می‌شود كه به روز باشيم.
 • شركت های همكار ما در سازمان‌های مورد تایید در كشورهایی كه خدمات ارائه می‌كنيم عضويت داشته و مجوز های فعاليت را دارند.
 • ما اطلاعات خود را مستقيم از منابع اصلی می‌گيريم. سايت ويزا مونديال به روز است و با واسطه‌ها كار نمی‌كنيم. عدم كار با واسطه باعث شده كه ويزا مونديال در سرعت انتقال اطلاعات درست موفق باشد.
 • مشاورين ما تجربه تحصيل و زندگی در كشورهايی كه در آنها خدمات ارائه می‌كنيم را دارند. اين موضوع اهميت بسيار زيادی داشته و باعث می‌شود اطلاعات واقعی و به دور از فضاهای فانتزی به متقاضی داده شود.
 • ما پس از اعزام متقاضی با او ارتباط خواهيم داشت و در صورت بروز هر گونه مساله ای متقاضی می‌تواند از ما سوال كند و مطمئنا ما او را ياری خواهيم كرد.
 • آمار پرونده‌های موفق ما بسيار بالاست. بيش از ٩٠٪‏ از پرونده های ما موفق بوده و ساليانه صدها متقاضی از طريق استفاده از خدمات شركت های وابسته به ما اعزام می‌شوند.
 • اصول مشاوره و اخلاقی برای ما مهم است. ما هيچ وقت در حق شما خيانت در امانت نمی‌كنيم. تمامی مشاورين در ويزا مونديال در زمان انتخاب و تصميم گيری، خود را به جای متقاضی می‌گذارند. اين فرهنگ سازمانی باعث می‌شود كه كارمندان و مديران در اين شركت با دلسوزی خدمات ارائه كنند.
 • ما كاری كه توان انجام آن را نداشته باشيم به عهده نمی‌گيريم.
 • ما از تكنولوژی و آی تی بهره می‌گيريم تا بتوانيم خدمات خود را به شكل بهبود يافته ارائه كنيم.