نظر مشتریان

تجربه و نظرات موکلین ویزا موندیال

ما به بیش از ۳,۰۰۰ متقاضی مهاجرت در راستای ادامه تحصیل، کار و سرمایه گذاری در کانادا و اروپا کمک کرده‌ایم تا به اهداف و آرزوهایشان دست یابند.
رضایت مشتریان ویزا موندیال را از زبان خودشان بشنوید:

من از تیرماه ۹۹ با شرکت ویزاموندیال همکاری می‌کنم و تونستم تو مدت کوتاهی، پذیرش و ویزای تحصیلی خودم رو با کمک این مجموعه دریافت کنم. خیلی خوشحالم که با این مجموعه آشنا شدم و پیشنهاد می‌کنم که پروسه ادامه تحصیلتون رو به این مجموعه بسپارین.

هومن, از موکلین تحصیلی کانادا

من ۲۷ سالمه و آیلتس ۶.۵ دارم. من برای بار اول با پذیرش کالج درخواست ویزا دادم و متاسفانه ریجکت شدم. بعد از اون با تیم ویزاموندیال آشنا شدم و بعد از مشاوره به من گفتن که می‌تونم با این نمره زبان، برای کارشناسی ارشد هم اقدام کنم. تو رشته Software Security System از دانشگاه کنکوردیا پذیرش مستر گرفتم و این بار ویزا شدم. تشکر می‌کنم از تیم پذیرش، ویزا، استادی پلن و آقای هماپور که دلسوزانه و حرفه‌ای مدارکم رو چک و پرونده من رو تکمیل کردند.

محیا, از موکلین تحصیلی کانادا

من از طریق خواهرم با مجموعه ویزا موندیال آشنا شدم. ۳۴ سال سن و فوق دیپلم معماری دارم. نمره زبان آیلتس من هم ۵.۵ بود. مجموعه برای من از کالج موهاک در شهر همیلتون در رشته معماری پذیرش گرفت. به خاطر کرونا پروسه من کمی زمانبر شد اما چند روز گذشته ویزای من صادر شد. از تمام پرسنل ویزا موندیال تشکر می کنم و برای همه آرزوی موفقیت می کنم.

مهتاب, از موکلین تحصیلی کانادا
" من ۳ سال هستش که با مجموعه ویزا موندیال آشنا هستم. بعد از اینکه پارسال موفق شدم پذیرش تحصیلی‌ام رو بگیریم، امور مربوط به ویزا رو در ماه جولای ۲۰۲۰ سپردم به ویزاموندیال و تونستم بعد از ۳ ماه بدون گرفتن اپرووال اولیه، پاس ریکوئست (ویزا) بشم. خواستم تشکر کنم از زحماتشون و بدونید اگر پرونده‌تون رو به این مجموعه میسپارین، کارها به نحو احسن انجام میشه و اصلا استرس نداشته باشید. "
هامان مشتری ویزاموندیال
هامان
از موکلین تحصیلی کانادا

مجموعه ویزاموندیال برای من پذیرش از دانشگاه‌های کانادا را گرفتند و سپس مدارکم رو برای دریافت ویزا ارسال کردند. پروسه من کمی طولانی شد اما با پیگیری های مجموعه، موفق شدم در ابتدا اپروو اولیه و دو ماه بعد پاس ریکوئست (ویزا) بشم. خواستم تشکر کنم از زحمات تیم ویزاموندیال و آقای هماپور بابت تلاش‌هایی که برای پرونده من در این یکسال کردند.

الناز, از موکلین تحصیلی کانادا

من بعد از صحبت با چندتا از موسسات و وکیل‌های مهاجرت در نهایت با مجموعه ویزاموندیال آشنا شدم و تو همون مصاحبه‌های اولیه تونستن که اعتماد من رو جلب کنند و احساس کردم که ماجرا فقط بیزینس نیست. کارشناسان مجموعه ویزاموندیال هم چه در بخش پذیرش تحصیلی و چه بخش ویزا خیلی خوب و با دقت عمل کردند. در نهایت در اواسط ماه نوامبر نامه پاس ریکوئست من اومد.

حسام, از موکلین تحصیلی کانادا

من به همراه دخترم هستی، دو پرونده در ویزاموندیال باز کردیم. پرونده دخترم تحصیلی در گرید ۸ بود. ما در فوریه ۲۰۱۹ اقدام کردیم و یک ماه بعد ریجکت شدیم. مجدد ماه می ۲۰۱۹ اقدام کردیم و باز هم ریجکت شدیم. اما ما امیدمون رو از دست ندادیم. تیم ویزاموندیال خیلی تیم مطمئن و قوی‌ای هستند و آقای هماپور همچنان پیگیر کار ما بودند. بار سوم که اقدام کردیم ویزای دخترم اومد و پروسه او به سرانجام رسید. تشکر می‌کنم از مجموعه ویزاموندیال که شبانه‌روز پاسخگوی ما بودند.

شیرین, از موکلین کانادا

درخواست ویزای تحصیلی من متاسفانه برای بار اول توسط آفیسر رد شد. شرایط روحی خوبی نداشتم و فکر می‌کردم که دیگه نمیشه کاری کرد. حتی به کشورهای دیگه هم برای اقدام فکر کردم. اما با پیگیری مجموعه ویزاموندیال موفق شدم ویزای تحصیلیم رو برگردونم و در واقع برای بار دوم اکسپت شدم. این تجربه خیلی شیرینی بود که با این مجموعه داشتم.

ندا, از موکلین تحصیلی کانادا

توصیه‌نامه‌های متنی

به خدمات اخذ ویزای تحصیلیبورسیهاخذ اقامت دائم نیاز دارید؟

تغییر زبان

  تماس با ما

  • Add to Phrasebook
   • No wordlists for English -> Persian…
   • Create a new wordlist…
  • Copy
  • Add to Phrasebook
   • No wordlists for English -> Persian…
   • Create a new wordlist…
  • Copy