England Flag
Search
Search
Close this search box.

اسکیل ورکر نیوفاندلند و لابرادور

اسکیل ورکر نیوفاندلند و لابرادور

برنامه نیروی کار ماهر یا اسکیل ورکر نیوفاندلند و لابرادور مخصوص کسانی است که از کارفرمای نیوفاندلند و لابرادور جاب آفر دارند یا مشغول به کار هستند.

اگر به زندگی در استان نیوفاندلند و لابرادور علاقه دارید و به دنبال مهاجرت کاری به نیوفاندلند و لابرادور کانادا هستید، این مطلب را تا انتها بخوانید تا بررسی کنید، شرایط مورد نیاز این برنامه را دارید یا خیر. همچنین در این متن مراحلی که باید طی کنید تا اقامت دائم بگیرید را بررسی می‌کنیم.

بیشتر بخوانید: مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور

فهرست مطالب

مزایای برنامه اسکیل ورکر نیوفاندلند و لابرادور

شرایط برنامه اسکیل ورکر نیوفاندلند و لابرادور

برای گرفتن اقامت دائم از طریق مهاجرت کاری نیوفاندلند و لابرادور باید شرایط زیر را داشته باشید:

 • باید جاب آفر تمام وقت یا شغل تمام وقت از کارفرمای نیوفاندلند داشته باشید. این جاب آفر یا شغل باید حداقل مدت ۲ ساله داشته باشد و در یکی از سطح‌های TEER 0, 1, 2, 3, 4, 5 در ناک‌های شغلی کانادا باشد.
  •  اگر جاب آفر در شغلی است که نیاز به مجوز دارد، مجوز استانی باید به پرونده اضافه شود .کارفرما هم باید اثبات کند که تلاش خود را برای استخدام مقیمان دائم یا شهروندان کانادایی انجام داده است و تاییدیه LMIA نیز داشته باشد. همچنین جاب آفر و حقوق آن باید متناسب با دستورالعمل‌های استان در این زمینه باشد
 • شرایط سنی برای مهاجرت کاری به نیوفاندلند و لابرادور: سن متقاضی باید بین ۲۱ تا ۵۹ سال باشد. 
 • اثبات قصد و توانایی زندگی به صورت دائم در نیوفاندلند و لابرادور 
 • تمکن مالی کافی
 • مدرک زبان برای برنامه اسکیل ورکر نیوفاندلند و لابرادور: باید دانش زبان انگلیسی یا فرانسوی برای انجام کار داشته باشید. در شغل‌های با سطح TEER 4, 5 باید مدرک زبان با سطح حداقل CLB4 داشته باشید. این سطح در آزمون‌های مورد قبول استان مطابق جدول زیر است:

آزمونListeningReadingWritingSpeaking
آیلتس جنرال۴.۵۳.۵۴۴
سلپیپ جنرال۴۴۴۴
PTE Core۲۸-۳۸۳۳-۴۱۴۱-۵۰۴۲-۵۰
TEF Canada۱۴۵-۱۸۰۱۲۱-۱۵۰۱۸۱-۲۲۵۱۸۱-۲۲۵
TCF Canada۳۳۱-۳۶۸۳۴۲-۳۷۴۴-۵۴-۵

فوت کوزه‌گری

کارفرما باید در این استان ثبت شده باشد و به مدت ۲ سال متوالی در این استان فعالیت کرده باشد. اگر کار در حوزه سنت جان است، کارفرما باید ۲ کارمند تمام وقت داشته باشد. اگر خارج از این منطقه باشد، حداقل یک کارمند تمام وقت باید داشته باشد. اگر در شرکت کارفرما سهم دارید، نباید از ۱۰ درصد بیشتر باشد. همچنین کارفرما باید سابقه محیط کاری خوبی داشته باشد و تمامی قواعد کاری مربوطه را رعایت کرده باشد.

مدارک لازم برنامه اسکیل ورکر نیوفاندلند و لابرادور

برای مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور از طریق برنامه اسکیل ورکر باید مدارک زیر را ارائه دهید:

 • مدرک زبان: فقط یکی از مدارک زیر برای این برنامه مورد قبول است:
  • زبان انگلیسی
   • مدرک آزمون سلپیپ جنرال (CELPIP: Canadian English Language Proficiency Index Program). توجه کنید که آزمون سلپیپ General-LS مورد قبول نیست. 
   • مدرک آیلتس جنرال (IELTS:  International English Language Testing System) 
  • زبان فرانسه
   • مدرک تف کانادا (TEF Canada: Test d’évaluation de français)
 • مدارک تحصیلی: مدرک اصلی و ریز نمرات و ارزیابی مدارک تحصیلی (در صورتی که مدرک مربوطه از خارج از کانادا گرفته شده است)
 • تمکن مالی 
 • نامه سابقه کار 
 • گواهی عدم سوء پیشینه: این گواهی باید برای تمام اعضای خانواده که بالاتر از ۱۸ سال سن دارند، از هر کشوری که بیشتر از ۶ ماه در آن سکونت داشته‌اند گرفته شود (به جز کانادا).
 • پاسپورت، ویزاها و مجوزهای اقامت موقت زندگی در کشورهای دیگر غیر از کشور محل تابعیت، شناسنامه، سند ازدواج، کارت ملی و عکس جدید

مراحل برنامه اسکیل ورکر نیوفاندلند و لابرادور

مرحله اول: ثبت درخواست اسکیل ورکر نیوفاندلند و لابرادور

در برنامه نیروی کار متخصص نیوفاندلند و لابرادور ابتدا باید در سایت اداره مهاجرت نیوفاندلند و لابرادور حساب کاربری بسازید و سپس درخواست خود را در این سایت ثبت کنید.در این قسمت باید اطلاعات شخصی، تحصیلی و شغلی خود را وارد کنید و مدارک مورد نیاز را بارگزاری کنید. همچنین این استان برای بررسی مدارک ۲۵۰ دلار از شما دریافت می‌کند.

مرحله دوم: دریافت نامینیشن استانی

استان مدارک و اطلاعات شما را بررسی می‌کند. بازه زمانی اعلام شده توسط این استان برای بررسی مدارک، ۲۵ روز است. درصورتی که استان تشخیص دهد که شما شرایط برنامه اسکیل ورکر را دارید، برای شما نامینیشن استانی صادر می‌کند.

مرحله سوم: ثبت درخواست اقامت دائم

بعد از دریافت نامینیشن استانی، ۶ ماه فرصت دارید تا درخواست خود را برای اداره مهاجرت فدرال بفرستید. برای ثبت درخواست به دو روش می‌توانید اقدام کنید:

 1. می‌توانید درخواست خود را به صورت آنلاین با ساخت پروفایل در پرتال آنلاین اقامت دائم ارسال کنید. در این پروفایل اسکن تمامی مدارک را باید بارگذاری کنید، هزینه را پرداخت کرده و فرم‌ها را به صورت دیجیتالی در همان پروفایل تکمیل کنید.
 1. می‌توانید مدارک خود را به صورت کاغذی آماده کنید، هزینه را پرداخت کرده و به صورت پستی بفرستید. سپس اداره مهاجرت فدرال درحدود ۱۵ تا ۱۹ ماه مدارک و اطلاعات شما را بررسی می‌کند. در این بررسی، سابقه امنیتی و مجرمیت شما نیز چک می‌شود.  سپس در صورت تایید، تاییدیه اقامت دائم برایتان ارسال می‌شود.

هزینه برنامه اسکیل ورکر نیوفاندلند ولابرادور چقدر است؟

مورد هزینهمتقاضیهمسر متقاضیهر فرزند
هزینه بررسی پرونده۹۵۰ دلار کانادا۹۵۰ دلار کانادا۲۶۰ دلار کانادا
هزینه حق صدور اقامت دائم۵۷۵ دلار کانادا۵۷۵ دلار کانادا
هزینه انگشت نگاری۸۵ دلار کانادا

اگر متقاضی دارای همسر و فرزند است ۱۷۰ دلار کانادا برای کل خانواده (متقاضی و همسر و فرزندان)

اگر می‌خواهید از طریق برنامه اسکیل ورکر نیوفاندلند و لابرادور برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنید یا اگر هر سوالی در این زمینه دارید می‌توانید با مشاوران ویزا موندیال در ارتباط باشید.

سوالات متداول

دریافت نامینیشن استانی حدود ۲۵ روز طول می‌کشد و دریافت اقامت دائم حدود ۱۵ تا ۱۹ ماه طول می‌کشد.

در شغل‌های با سطح TEER 4, 5 باید مدرک زبان با سطح حداقل CLB4 داشته باشید.

برای مهاجرت به کانادا نیاز به کمک دارید؟

شرکت مهاجرتی ویزا موندیال یک شرکت حقوقی پیشرو در زمینه مهاجرت به کاناداست که ۱۲ سال سابقه فعالیت دارد. ویزا موندیال با پشتوانه تیمی بیش از ۲۰۰ نیروی متعهد به شما برای مهاجرت آسان به کانادا کمک می‌کند. از زمان تاسیس ویزا موندیال تا کنون بیش از ۱۰‌هزار پرونده مهاجرتی با موفقیت به اتمام رسیده‌اند. این موضوع ویزا موندیال را به یکی از قابل‌‌اعتماد‌ترین موسسات مهاجرتی کشور تبدیل کرده است.

تیم ویزا موندیال
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها