تحصیل در انگلستان

ویزا موندیال

تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلستان به دلایل مختلف متقاضیان بی شماری را از سرتاسر دنیا راهی بریتانیا میکند. ادامه تحصیل در انگلیس در مدارس انگلستان تا تحصیل در دوره لیسانس در انگلستان و تحصیل در دوره فوق لیسانس در انگلستان مورد توجه مشتاقان به تحصیل در خارج در سرتاسر دنیا است. تحصیل در انگلستان به زبان انگلیسی در کالج های انگلستان و هم در دوره های دانشگاهی ممکن است. اگر قصد ادامه تحصیل در انگلستان را دارید، میبایست در مرحله اول اخذ پذیرش تحصیلی از موسسات انگلستان را انجام داده و سپس ویزای تحصیلی انگلستان را از اداره مهاجرت و کنسولگری انگلستان دریافت نمایید. ویزای تحصیلی انگلیس برای دوره های تحصیلی مدرسه و کالج و مدارس شبانه روزی انگلستان دانشگاه صادر میشود.

 

ویزا موندیال دارای نمایندگی های متعدد از مدارس انگلستان و همچنین کالج ها و دانشگاهی مورد تائید انگلیس، آماده ارائه خدمات به متقاضیان اعزام دانشجو به انگلستان میباشد.

 

فرصت های موجود برای  تحصیل در انگلستان

انگلستان و بریتانیا از جوانب مختلفی در زمینه تحصیلات حرف زیادی برای گفتن دارند. تحصیل در انگلستان در زمینه های مهندسی، علوم و هنر و پزشکی، مدیریت و فاینانس به کلیه متقاضیان تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان پیشنهاد میشود. اعتبار دانشگاه های انگلستان در دنیا باعث میشود این کشور مانند آهنربا دانشجویان خارجی را به خود جذب کند. انگلستان با داشتن تنها ۱ درصد جمعیت دنیا دارای ۸ درصد تولید علم در دنیاست. بیش از ۶۰۰ هزار دانشجوی بین المللی در انگلستان در حال تحصیل هستند. جهت اخذ اطلاعات کامل در مورد شرایط ادامه تحصیل در انگلستان را از مشاورین ویزا موندیال جویا شوید.

 

هفت دلیل اصلی برای تحصیل در انگلستان

۱. از ده دانشگاه برتر دنیا چهار دانشگاه آن در انگلستان قرار دارند.

۲. رتبه انگلستان در میان پنج کشور برتر از نظر همکاری میان دانشگاه و صنعت می باشد.

۳. میزان رضایت دانشجویان از دوره های تحصیلی ارائه شده در بالاترین سطح، ۸۶% می باشد.

۴. انگلستان کشور پیشرو جهانی در زمینه تحقیقات می باشد. مقالات محققین در انگلستان دارای بیشترین تعداد مراجعه در مقایسه با هر کشور دیگری می باشند و بیشترین تعداد مقاله را شخصاً تولید می کنند.

۵. انگلیس رتبه دوم جهانی از لحاظ کیفیت موسسات تحقیقاتی و علمی را دارد.

۶.  ۵۴ درصد تحقیقات در طبقه پیشرو جهانی توسط دانشگاه ها و کالج های انگلیس هدایت می شوند.

۷. دانشگاه های انگلستان و موسسات تحقیقاتی آنها ۱۰۷ برنده جایزه نوبل تربیت نموده اند.

 

شرایط ویزای دانشجویی انگلستان

ویزای دانشجویی جهت تحصیل در انگلستان دارای سیستم امتیاز شماری میباشد که در آن هر متقاضی ملزم با اخذ ۴۰ امتیاز خواهد بود. در بخش ویزای دانشجویی انگلستان به صورت کامل به این بحث خواهیم پرداخت. جهت اخذ ویزای دانشجویی انگلستان شما میبایست از یکی از مراکز آموزشی مجاز یا همان موسساتی که در سیستم register for sponsers ثبت شده اند، پذیرش تحصیلی دریافت کنید.

 

مقاطع تحصیلی در انگلستان

مدارک تحصیلی انگلستان نزد تمامی کارفرمایان و موسسات آموزشی در سراسر دنیا بسیار معتبر و پذیرفته شده می باشند. انواع دوره ها و مدارک تحصیلی انگلیس به صورت کلی به شرح ذیل می باشند:

 

دوره های زبان انگلیسی در انگلستان:

این دوره دارای محدودیت سنی نمی باشد و می تواند به تنهایی یا همراه دوره های تحصیلی دیگر به صورت ترکیبی گذرانده شود. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه دوره زبان انگلیسی در انگلستان مراجعه شود.

 

مدارس روزانه و مدارس شبانه روزی در انگلستان:

برای دانش آموزان دارای سن 16 سال و کمتر، مدارس روزانه در انگلستان و همچنین مدارس شبانه روزی در انگلستان خدمات تحصیلی ارائه می کنند.جهت اطلاعات بیشتر به صفحه تحصیل در مدارس  انگلستان مراجعه شود.

 

دوره های آموزشی آماده سازی برای ورود به دانشگاه های انگلستان: Further education

این دوره مختص افراد دارای سن 16 سال و بالاتر می باشد که به دو گروه تقسیم بندی می شوند.

    • دوره های آکادمیک: که افراد را آماده تحصیلات عالی می کند مانند دوره های A-Level و International Baccalaureate. هدف این دوره ها توسعه مهارت های تحلیلی، تفکر منتقدانه و معلومات افراد می باشد.

 

  • دوره های فنی و حرفه ای: تمرکز این دوره ها بر روی مهارت های شغلی می باشد و آموزشهای حرفه ای می دهند، نظیر BTEC و NVQ. این دوره ها مهارت ها و صلاحیت های لازم برای یک شغل موفق را ارائه می دهند.

 

 

تحصیلات عالی در انگلستان: Higher education

این دوره مختص افراد دارای 18 سال سن و بالاتر(17 در اسکاتلند) می باشد و دارای دو مقطع مختلف به شرح ذیل می باشد:

  • مقطع کارشناسی: Undergraduate که شامل مقطع لیسانس، مدرک پایه Foundation و HND و غیره می باشند.
  • مقطع تحصیلات تکمیلی: Postgraduate که شامل مدرک فوق لیسانس، دکتری، MBA و غیره می باشد. این مقطع مختص دانشجویانی می باشد که مقطع کارشناسی را گذرانده و علاقمند به تحصیل در مقاطع بالاتر می باشند.

 

اخذ پذیرش دانشجویی از مراکز معتبر آموزشی انگلستان

شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های انگلستان دارای نکات فنی زیادی می باشد که این موضوع باعث میشود نقض مشاور شما بسیار پررنگ باشد، زیرا با انتخاب صحیح شما میتوانید مسیر کوتاه تر و کم هزینه تر را طی کنید. به طور مثال ممکن است شما به دلیل عدم شناخت صحیح از سیستم آموزشی انگلستان و عدم تسلط بر قوانین حقوقی ویزا، با انتخاب ناصحیح متحمل هزینه زیادی شوید.

 

اگر قصد استخدام مشاور را برای پروسه ادامه تحصیل در انگلستان و بریتانیا دارید، یا قصد دارید فرزند خود را برای تحصیل در مدارس انگلستان راهی کنید، توصیه میکنیم با مشاورین رسمی و ثبت شده در مقیاس بین المللی کار کنید. زیرا آنها به دلایل حرفه ای بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد میدهند و ضمن این که این مشاورین قبلا دوره های آموزشی را گذرانده اند و تجربه بین المللی دارند. شرکت ویزا موندیال دارای مشاورین رسمی و ثبت شده در ارگان های اعزام دانشجو آماده ارایه خدمات در خصوص ادامه تحصیل در انگلیس میباشد.

 

اینستاگرام ویزا موندیال
Instagram