England Flag Canada Flag

دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار

دانشگاه هنر طراحی امیلی کار

دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار که در سال ۱۹۲۵ میلادی تاسیس شده، یکی از قدیمی ترین دانشگاه های استان بریتیش کلمبیا است که فقط در زمینه های هنری فعالیت می‌کند. یکی از وظایف اصلی این دانشگاه این است که به عنوان مدافع هنر عمل کند و نیازهای عمومی جامعه را برطرف کند. این دانشگاه از هر فرصتی برای تاثیر بر روی جامعه، ارتقا درک مردم از هنرهای زیبا و طراحی و هنر های رسانه ای استفاده مفید می‌کند.

۲۰۰۲ نفر

تعداد دانشجویان

ونکوور، کانادا

شهر، کشور

۸۸

رتبه شانگهای

۸۰۳۸

رتبه QS

۸ هزار دلار

حداقل شهریه سالیانه

انگلیسی

زبان تدریس

دارد

خوابگاه

۱

تعداد پردیس ها

فارغ التحصیلان و اعضای هیئت علمی دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار، از مهمترین و تاثیر تاثیرگذارترین هنرمندان جامعه در رشته های هنری خود هستند. فارغ التحصیلان این دانشگاه به راحتی در فیلد های مختلف کاری استخدام می‌شوند و بیشتر آنان نیز برای ورود به مقاطع بالاتر در دانشگاه‌های بسیار معتبر مشکلی نخواهند داشت.

دانشگاه امیلی کار هر روز در حال پیشرفت بوده. این دانشگاه کار خود را در ابتدا به عنوان کالج هنر آغاز کرد. در سال ۱۸۹۴ این دانشگاه مجوز ارائه مدرک لیسانس در رشته های هنر های زیبا زیر شاخه هنر های بصری، هنرهای زیبا زیر شاخه عمومی، و عکسبرداری، طراحی و طراحی صنعتی را کسب کرد.

در سال ۱۹۹۵ کالج هنر امیلی کار به عنوان کالج هنر و طراحی شناخته شد و مجوز ارائه مدارک لیسانس هنرهای رسانه ای را کسب کرد. در سال ۲۰۰۶ این دانشگاه اولین دوره فوق لیسانی خود را در رشته هنر های زیبا به دانشجویان ارائه داد. در ماه می سال ۲۰۰۸ این کالج رسما عنوان دانشگاه را کسب کرد و به عنوان دانشگاه به فعالیت خود ادامه داد. در سال ۲۰۱۳ این دانشگاه دومین دوره فوق لیسانی خود در رشته طراحی را ارائه کرد.

رتبه

دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار فقط در زمینه های هنر های زیبا فعالیت می‌کند و از قدیمی ترین دانشگاه های ایالت بریتیش کلمبیا است. این دانشگاه که در سال ۱۹۲۵ میلادی در کشور کانادا تاسیس شد، در بین دانشگاه‌های کانادا رتبه ۹۴ را کسب کرده. رتبه جهانی این دانشگاه ۸۰۳۸ است که نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت کرده است. این دانشگاه هرگز دست از تلاش برای ارتقا کیفیت علمی خود بر نداشته و به همین دلیل است که رتبه های کشوری و جهانی این دانشگاه هر سال رو به پیشرفت است.

دپارتمان ها و رشته های دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار

مقطع لیسانس

مقطع فوق لیسانس

شهریه سالیانه دانشگاه دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار

  • میانگین شهریه دوره کارشناسی: ۸ هزار دلار
  • میانگین شهریه دوره ارشد: ۸ هزار دلار
  • میانگین شهریه دوره دکتری: ۸ هزار دلار

مدرک زبان مورد نیاز

  • آیلتس ۶.۵
  • تافل ۸۵

بورسیه های تحصیلی دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار

به دلیل هزینه بر بودن تحصیل در دانشگاه هنر و طراحی کار، این دانشگاه برای جذب دانشجویان بیشتر و برتر برای آن‌ها کمک هزینه های زیادی در نظر گرفته است. همچنین شرکت های خصوصی زیادی که در زمینه های هنرهای زیبا فعالیت می‌کنند به دانشجویان ممتاز این دانشگاه کمک هزینه هایی اعطا می‌کنند. دانشجویان در مقابل بازپرداخت این کمک هزینه هیچ تعهدی ندارند.

دانشجویانی که موفق به اخذ بورسیه نشدند می‌توانند برای اخذ وام های دانشجویی اقدام کنند. بعد از اتمام تحصیل و ورود به بازار کار این مبلغ به صورت کامل به دانشگاه باید باز گردانده شود.

خوابگاه های دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار

سازمان‌های متنوعی با همکاری این دانشگاه مسکن ها و خوابگاه‌های دانشجویی را در اختیار محصلان این دانشگاه قرار می‌دهند. خوابگاه ها و آپارتمان های این دانشگاه کاملا مبله و دارای تمامی وسایل ضروری زندگی می‌باشند. همچنین برای صرفه جویی در هزینه مسکن در صورت تمایل می‌توانید به همراه خانواده هایی که اتاق خواب مستقل برای اجاره دارند زندگی کنید. همچنین می‌توانید همراه با چند دانشجو یک منزل چند خوابه اجاره کنید که کمک بسیاری به شما در هزینه های مسکن می‌کند.

هزینه های زندگی در دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار

شهریه دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار برای دانشجویان بین المللی، سالیانه در حدود ۷ هزار دلار کانادا است. این هزینه ممکن است در مقاطع و رشته‌های مختلف کمی متفاوت باشد.

هزینه زندگی در ونکوور برای هر فرد در حدود ۲ هزار دلار کانادا می‌باشد که با توجه به سبک زندگی این افراد این مبلغ می‌تواند کمی کمتر و یا بیشتر شود. این مبلغ هزینه های ضروری مسکن، خوراک و رفت و آمد را کاملا پوشش می‌دهد.

دانشجویان کشور کانادا اجازه ۲۰ ساعت کار نیمه وقت در هفته را دارند که می‌تواند تا ۷۰ درصد هزینه ها را پوشش دهد. همچنین اقامت در خوابگاه‌های دانشجویی میزان قابل توجهی از هزینه‌ها را کاهش می‌دهد.

برای مهاجرت به کانادا نیاز به کمک دارید؟

شرکت مهاجرتی ویزا موندیال یک شرکت حقوقی پیشرو در زمینه مهاجرت به کاناداست که ۱۲ سال سابقه فعالیت دارد. ویزا موندیال با پشتوانه تیمی بیش از ۲۰۰ نیروی متعهد به شما برای مهاجرت آسان به کانادا کمک می‌کند. از زمان تاسیس ویزا موندیال تا کنون بیش از ۱۰‌هزار پرونده مهاجرتی با موفقیت به اتمام رسیده‌اند. این موضوع ویزا موندیال را به یکی از قابل‌‌اعتماد‌ترین موسسات مهاجرتی کشور تبدیل کرده است.