ویزا موندیال

طرح مهاجرت به مناطق آتلانتیک کانادا

اعلان جزئیات طرح آزمایشی مهاجرت به آتلانتیک

جزئیات یکی از برنامه های جدید و هیجان انگیز مهاجرت به کانادا، طرح آزمایشی مهاجرت به آتلانتیک اعلان شده است. از طریق این پروژه در سال 2017 حدود 2,000‌ نفر تازه وارد می توانند برای اقامت دائم درخواست دهند. پروژه ی آزمایشی به مدت سه سال ادامه خواهد داشت و استان های نواسکوشیا، نیو برانزویک، نیوفاندلند، لابرادور و جزیره ی پرینس ادوارد را در بر می گیرد.

این طرح که ابتدا در 4 جولای 2016 اعلان شد، بخشی از استراتژی رشد آتلانتیک بود. اما جزئیات کامل برنامه در 27 ژانویه 2017 منتشر شد. درخواست ها از ماه مارچ 2017 پذیرش خواهند شد.

طرح آزمایشی مهاجرت به آتلانتیک برای بهبود فرآیند اسکان تازه واردان طراحی شده است و تضمین می کند در صورت امکان، مهاجران اقتصادی که از طریق این طرح وارد کشور می شوند، یک پیشنهاد کار از سوی یک کارفرمای معین و همچنین یک برنامه ی اسکان برای خود و خانواده شان داشته باشند.

 

این طرح آزمایشی سه دسته را در خود جای می دهد:

  • برنامه ی نیروی متخصص آتلانتیک (AHSP)، داوطلبینی با یک پیشنهاد شغلی واجد شرایط برای یک قرارداد یک ساله ی استخدام تمام وقت در موقعیتهای شغلی در سطوح 0، A و یا B کد NOC‌ (طبقه بندی ملی مشاغل) را مد نظر قرار می دهد.
  • برنامه ی نیروی نیمه ماهر آتلانتیک (AISP) داوطلبینی با یک پیشنهاد شغلی واجد شرایط برای مدت نامعین اشتغال تمام وقت در موقعیت شغلی در سطوح 0، A و یا B کد NOC‌ (طبقه بندی ملی مشاغل) را هدفگیری می کند.
  • برنامه ی فارغ التحصیلان بین المللی آتلانتیک (AIGP)، فارغ التحصیلان بین المللی برنامه های تحصیلی بعد از متوسطه (تحصیلات تکمیلی) را که حداقل دو ساله باشند و در یکی از موسسات دولتی منطقه ی آتلانتیک گذرانده شده باشند، مد نظر قرار می دهد.

کارفرمایانی که قصد شرکت در این طرح را دارند، قبل از استخدام از طریق این طرح باید توسط استان های مورد بحث انتخاب شوند.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینستاگرام ویزا موندیال
Instagram