اخذ ویزا | ویزا موندیال

پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان

پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان ممکن است ولی متقاضیان عزیز باید بدانند که جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های کانادا یا از کالج های کانادا در اکثر موارد متقاضی نیاز به داشتن نمره زبان انگلیسی یا فرانسوی در یکی از آزمون های معتبر دارد. برخی از دانشگاه ها و کالج ها اقدام به صدور پذیرش مشروط تحصیلی میکنند که این امر نیز باید در مرحله اخذ ویزای دانشجویی کانادا دقت شود تا شانس ویزا را کم نکند. در برخی از موارد هم کالج ها اقدام به صدور پذیرش تحصیلی میکنند و پس از اینکه متقاضی نامه پذیرش را دریافت کرد و برای ویزای دانشجویی هم درخواست داد و به کانادا آمد، تست زبان را در کالج میگذراند و در صورت نیاز به دوره زبان در همان کالج زبان انگلیسی یا فرانسوی خود را ادامه خواهد داد.

پس از تحصیل در کانادا امکان اخذ اقامت دائم و ماندن در کانادا از طریق برنامه های مختلف وجود دارد که این امر بستگی به استانی دارد که متقاضی در آن تحصیل کرده. در برخی از استان ها مانند استان کبک، شرایط اخذ اقامت دائم کانادا پس از تحصیل به نسبت ساده تر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا لینک های زیر را مطالعه کنید.

اخذ اقامت پس از تحصیل در کانادا

اخذ اقامت از طریق برنامه PEQ

امکان اخذ ویزای کار همراه کانادا برای همسر و  ویزای همراه برای فرزندان متقاضی اصلی وجود دارد.

 

برخی از دوره‌های تحصیلی در کبک که امکان تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان در آنها وجود دارد به شرح زیر است:

در تمامی دوره های زیر، ما فقط برای متقاضیانی امکان اقدام را داریم که سن آنها زیر ۳۰ سال باشد 

 

دستیار دندانپزشک
این برنامه شما را برای برتری در شغل دستیار دندانپزشکی آماده می کند. مربیان شما متخصصان دندانپزشکی هستند که از تجارب واقعی خود برای آموزش مهارت های سازمانی و ارتباطی مورد نیاز دانشجویانی برای موفقیت در شغل های رو به رشد دندانپزشکی استفاده می کنند. فارغ التحصیلان این برنامه می توانند در دفترهای خصوصی و یا عمومی مراقبت های بهداشتی دستیار دندانپزشک شوند.

مدرک لازم برای ورود به دوره: دیپلم ایران

شهریه:‌ ۲۴۰۰۰ دلار کانادا

طول دوره:‌ ۱۵ ماه و ۳ ماه هم کارورزی

 

برنامه نویس- تحلیلگر: توسعه گر راه حل های اینترنتی 
برنامه ی تحصیلی برنامه نویس: تحلیلگر و توسعه گر راه حل های اینترنتی، دانشجویان را برای توسعه ی راه حل ها و کاربردهای نرم افزاری آماده می کند. این برنامه برای تدریس تحلیل نیازهای تجاری و طراحی راه حل ها؛ نوشتن، مدیریت، رفع اشکال کدهای برنامه و بروزرسانی و نگهداری کدهای موجود به دانشجویانی از دستورالعمل های عملی استفاده می کند.

مدرک لازم برای ورود به دوره: دیپلم ایران

شهریه:‌۲۳۰۰۰ دلار کانادا

طول دوره:‌ ۱۲ ماه و ۲ ماه هم کارورزی


مدیر شبکه: متخصص امنیت 
برترین تکنیک های امنیت اینترنت را آموزش می دهد. این برنامه یک پایه ی قوی را در اجرا و پیاده سازی سرویس های کامپیوتری که هر دو از حوزه های در حال رشد صنعت IT هستند، برای دانشجویان ارائه می کند. دانشجویان دستورالعمل های عملی در مورد چگونگی برنامه ریزی، پشتیبانی، مدیریت و ایمن کردن سیستم های کامپیوتری تحت شبکه و کاربران آنها کسب خواهند کرد.

مدرک لازم برای ورود به دوره: دیپلم ایران

شهریه:‌ ۲۴۰۰۰ دلار کانادا

طول دوره:‌ ۱۲ ماه و ۲ ماه هم کارورزی


مدلسازی سه بعدی، انیمیشن و طراحی
متخصصان این برنامه در حین تمرین وظایف خود، در ابتدا پروژه ای که می خواهند به آن دست یابند، تحلیل و  سپس یک نمونه ی اولیه را طراحی خواهند کرد. پس از آن مدلسازی و یکپارچه سازی بافت های گرافیکی، رنگ ها و نورپردازی آن را انجام خواهند داد. در نهایت، به شکل های گرافیک ها جان بخشی کرده و کار نهایی را توسعه می دهند. بر طبق نظر رسانه ها، این متخصصان می توانند در همه ی این وظایف و یا در یک یا چند مورد از این مراحل مشغول شوند.

مدرک لازم برای ورود به دوره: دیپلم ایران

شهریه:‌  ۲۴۵۰۰ دلار کانادا

طول دوره:‌ ۲۱ ماه


طراحی وب و برنامه نویسی 
برنامه ی طراحی وب و برنامه نویسی برای دانشجویانی که قصد دنبال کردن شغلی در طراحی وب، توسعه و فناوری های سمت سرور دارند، طراحی می شود. این برنامه مهارت های عملی و فنی مورد نیاز برای موفقیت در این حوزه را ارائه می کند. دانشجویانی درباره ی مفاهیم طراحی، قالب، رنگ، فن چاپ و فناوری های کلیدی مورد نیاز برای توسعه ی محتوای قدرتمند تعاملی وب آموزش خواهند دید. دانشجویانی به طور فنی در ابزارهای کلیدی نرم افزار همانند فتوشاپ، ایلوستریتور، دریم ویور، فلاش پلیر و فایل های آغازگر عمل مهارت پیدا خواهند کرد.

مدرک لازم برای ورود به دوره: دیپلم ایران

شهریه:‌ ۲۱۰۰۰ دلار کانادا

طول دوره:‌ ۱۸ ماه


دستیار اجرایی داروسازی 
این برنامه دانشجویان را قادر می کند تا در جدیدترین ابزارهای حوزه ی فناوری های آفیس مهارت یابد. در برنامه ی دستیار اجرایی پزشکی، دانشجویانی مهارت های حوزه های کلیدی مانند: فناوری پزشکی، مهارت های اجرایی داروسازی و نسخه برداری پزشکی را پرورش خواهند داد. به علاوه، این برنامه مهارت های ارتباطی و اثربخشی سازمانی مورد نیاز برای وظایف محیط پزشکی را نیز پرورش می دهد.

مدرک لازم برای ورود به دوره: دیپلم ایران

شهریه:‌  ۱۵۵۰۰ دلار کانادا

طول دوره:‌ ۱۰ ماه و ۲ ماه هم کارورزی


مدیریت مالی 
صنعت مدیریت مالی بسیار رو به رشد و رقابتی است. و برای موفقیت در آن نیازمند آموزش قدرتمندی در حسابداری کاربردی و مدیریت هستید. برنامه ی مدیریت مالی کالج CDI آموزشی عملی در حوزه های کلیدی مدیریت مانند سیستم های حسابداری کامپیوتری شده، تحلیل مالی و مدیریت سیستم های اطلاعاتی ارائه می کند.

مدرک لازم برای ورود به دوره: دیپلم ایران

شهریه:‌  ۱۷۰۰۰ دلار کانادا

طول دوره:‌ ۱۰ ماه و ۲ ماه هم کارورزی


آموزش اوایل دوران کودکی
این برنامه ی دیپلم پرورش، روابط، فعالیت ها و برنامه های درسی کودکان را پوشش می دهد. به دانشجویانی آموزش داده می شود تا هنرهای زیبا، هنرهای بیان، بهداشت و امنیت، داستان گویی و درس های خودسازی اعتماد به نفس برای بچه های کوچک را سازماندهی کنند. ارتباطات میان فردی، مهارت های سازمانی و مهارت های مدیریت استرس و زمان نیز پرورش داده میشوند.

مدرک لازم برای ورود به دوره: دیپلم ایران

شهریه:‌  ۱۵۰۰۰ دلار کانادا

طول دوره:‌ ۱۱ ماه و ۳ ماه هم کارورزی

 

دستیار حقوقی 
برنامه ی دستیار حقوقی متقاضیان را برای اشتغال به عنوان دستیارهای حقوقی حرفه ای آموزش می دهد. فارغ التحصیلان به محض اتمام موفقیت آمیز برنامه، دانش گسترده و ارزشمندی را در حوزه هایی همانند قانون مدنی، قانون جنایی و قانون اجرایی دریافت خواهند کرد و آماده ی شروع شغلی که به وکیلان و نمایندگان در وظایف و کارهای روزانه شان کمک می کنند، خواهند بود. دستیاران حقوقی همچنین مهارت ها و دانش های عمومی مدیریت رسمی که ممکن است در بسیاری از زمینه ها استفاده شود، کسب می کنند.

مدرک لازم برای ورود به دوره: دیپلم ایران

شهریه:‌ ۲۲۰۰۰ دلار کانادا

طول دوره:‌ ۱۴ ماه و ۴ ماه هم کارورزی

 

اگر قصد اخذ پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان را دارید با ما تماس بگیرید. از روش های مختلفی امکان اخذ اقامت دائم پس از تحصیل در کانادا وجود دارد. مشاورین رسمی ویزای کانادا در شرکت ویزا موندیال آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند. سالانه بیش از ۳۰۰ متقاضی توسط مشاورین ما از کشور عزیز ایران برای تحصیل در دانشگاه ها و کالج های کانادا اعزام میشوند و ویزا موندیال دارای آمار قبولی بسیار بالایی ( بالای ۹۰٪)  در ویزای تحصیلی کانادا میباشد.

ویزاموندیال
درباره ویزاموندیال

ویزا موندیال یک شرکت کانادایی است که طبق قوانین استان کبک کانادا به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات کاریابی بین المللی و اقامت و سرمایه گذاری هم چنین اخذ ویزاهای دانشجویی و بورس های تحصیلی فعالیت دارد.

6 دیدگاه در پذیرش تحصیلی کانادا بدون مدرک زبان
 1. سلام
  به هیچ عنوان امکان اقدام برای۳۰ ساله ها نیست؟
  در ضمن اگر کسی درخواست مهاجرت داده باشه که در حال بررسی باشد به او از طریق این برنامه (peq) ویزا میدهند؟
  تشکر از راهنمایی شما

 2. چقدر سایتتون عالیه لااااااااااااااایک

 3. باسلام واحترام.من لیسانس صنایع هستم .سابقه کار در پالایشگاه اصفهان واراک وهمچنین مدیر پروژه در فرودگاه قشم .وهمسرم فوق لیسانس زبان وادبیات فارسی مدرس دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد و دانشگاه صنعتی مالک اشتر میباشد.ایا با توجه به مدارک وسوابق کاریمان و باتوجه به سن من که ۳۸ سالمه وخانمم که متولد ۱۳۶۱ میباشد .امکان اخذ اقامت وجود دارد.سپاسگذار میشوم راهنمایی کنید.

 4. سلام خسته نباشید.دانشگاه سنکا در تورونتو میشه بدون مدرک زبان اپلای گرفت؟

 5. باسلام و احترام من لیسانس نرم افزار هستم و دانشجوی ترم اخر ارشد مدیریت اجرایی و خانمم هم دیپلم ، با توجه به مدارک و نداشتن مدرک زبان امکان اخذ اقامت میباشد لطفا راهنمایی بفرمایید

 6. با سلام من ۲۷ سالمه ودیپلم ایران و دارم
  واینکه من نزدیک ۲ ماه زندان بودم و زبان هم هیچی
  بلد نیستم میتونم اقدام کنم اگه میتونم اقدام کنم
  لطفا بگید چقدر خرج داره وچقدر طول میکشه
  با تشکر.


[بالا]

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام ویزا موندیال