ویزا موندیال

قوانین جدید اسپانسر والدین کانادا

قوانین جدید اسپانسر والدین به کانادا مربوط به سال ۲۰۱۷ اعلام شد. این قوانین از مدلی که قبلا در آن هر که زودتر پرونده را سابمیت میکرد در اولویت بود خارج شده و به مدل دعوتنامه ای تبدیل شده است که در آن همه متقاضیان در سیستم ثبت نام  آنلاین درخواست اسپانسر والدین، علاقه خود را به اسپانسر کردن والدین اعلام میکنند و در صورتی که از طرف اداره مهاجرت کانادا  دعوتنامه دریافت کنند، میتوانند درخواست اقامت دائم کانادای والدین خود را ثبت نمایند.

 

برنامه اسپانسرشیپ والدین، کانادا به افراد مقیم کانادا و سیتیزن ها این اجازه را میدهد که برای والدین (پدر و مادر و پدر بزرگ و مادر بزرگ)‌ خود اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

 

اظهار تمایل اولیه به صورت آنلاین 

برای تکمیل فرم آنلاین مربوط به ابراز تمایل به اسپانسر کردن والدین، متقاضیان میتوانند از تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۱۷ ساعت ۱۲ شب EST  تا همین ساعت در روز ۳ فوریه ۲۰۱۷ اقدام کنند. پس از آن امکان ثبت نام برای متقاضیان وجود نخواهد داشت. پس از این ۳۰ روز ثبت نام اولیه، اداره مهاجرت کانادا به صورت تصادفی و قرعه کشی، ۱۰ هزار پرونده را برای سابمیت درخواست اقامت دائم اعلان خواهد کرد. البته همه متقاضیان از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشوند که آیا پذیرفته شده اند یا خیر و آنهایی که انتخاب نشده اند میتوانند تمایل خود را برای سال ۲۰۱۸ اعلام کنند.

 

مدارک لازم برای اسپانسر کردن والدین به کانادا

مدارک زیادی برای درخواست پرونده اسپانسرشیپ کانادا مورد نیاز است. این مدارک شامل مدارک شناسایی و مدارک درآمد و مالیات فرد اسپانسر در کانادا و بسیاری مدارک دیگر میباشد. در صورتی که تمایل به استفاده از خدمات مشاورین رسمی مهاجرت برای تشکیل پرونده دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

 

تاریخچه تقاضاهای اسپانسرشیپ والدین 

پس از بازگشایی این برنامه در سال ۲۰۱۴، متقاضیان بی شماری به دنبال استفاده از فرصت اسپانسر والدین در این برنامه بوده اند. در سال ۲۰۱۶ در سه روز اول باز شدن برنامه اسپانسرشیپ والدین، ۱۴ هزار پرونده به اداره مهاجرت کانادا پست شد که بسیار بیشتر از تعداد پرونده های مورد نیاز بود. در حقیقت انتخاب پرونده ها به شکل یک لاتاری غیر رسمی بود که از سال ۲۰۱۷ به شکل یک لاتاری رسمی درآمد.

 

وزیر اداره مهاجرت کانادا پیشتر اعلام کرد: ما به حرف متقاضیان اسپانسرشیپ کانادا گوش کرده و پروسه را برای همه منصفانه تر ارائه کرده ایم تا همه از شانس مساوی برخوردار باشند.

 

شرایط لازم برای اسپانسر والدین

شرایط اسپانسر شیپ والدین به شکل قبل بوده و چیزی تغییر نکرده است. لطفا جهت مشاهده شرایط لازم برای اسپانسر کردن پدر و مادر به صفحه اسپانسرشیپ کانادا مراجعه کنید. اگر در کبک زندگی میکنید، شرایط جداگانه ای برای اسپانسر کردن والدین از نظر مدارک مورد نیاز مالی وجود دارد.

 

فراموش نکنید که اسپانسر کردن والدین تنها روش عزیمت والدین به کانادا نمی باشد. سوپر ویزای کانادا هم راه مناسبی برای اخذ ویزای ۱۰ ساله کانادا برای والدین است.

 

اگر در زمینه  اسپانسرشیپ پدر و مادر و پدربزرگ و مادر بزرگ سوالاتی دارید در همین جا با ما به اشتراک بگذارید.

ویزاموندیال
درباره ویزاموندیال

ویزا موندیال یک شرکت کانادایی است که طبق قوانین استان کبک کانادا به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات کاریابی بین المللی و اقامت و سرمایه گذاری هم چنین اخذ ویزاهای دانشجویی و بورس های تحصیلی فعالیت دارد.

2 دیدگاه در قوانین جدید اسپانسر والدین کانادا
 1. باسلام اینجانب می خواهم پسرم را از دوره دبیرستان که در حال حاضر کلاس دهم تجربی است جهت ادامه تحصیل واقامت دائمی به کشور کانادا یا امریکا بفرستم واگر خدا بخواهد در یکی از رشته های علوم پزشکی در دوره دانشکاه درس بخواند می خواستم نحوه ثبت نام وگرفتن ویزا ی تحصیلی ودر اخر اقامت دائم چگونه است از چه راهی باید شروع کنم ایا خودم اول نسبت به اخذ پذیرش نمایم یا موسسات خودشان از مراحل اولیه تا اخر ین مرحله پذیرش واقامت خودشان کار ها را انجام می دهند وهم چنین هزینه یک سال تحصیلی ومسکن وپوشاک وحمل ونقل وخوراک و….در هرسال چقدر می شود وهزینه حق الوکاله چقدر است ونحوه پرداخت ان چگونه می باشد خواهشمند است راهنمایی کلی نمائید تا تصمیمم را برای اعزام به امریکا ویا کانادا بگیرم امیدوارم راهنمایی درست وصحیح باشد ضمنا اگر امکان باشد درباره کشور های اروپایی هم مثل المان واتریش وفرانسه اطلاعاتی راجع به پذیرش بدهیدباتشکر

 2. درود به شما
  اینجانب هنوز سیتزن کانادا نشدم واز طریق پناهندگی وارد کانادا شدم
  در حال حاضر اینکام من از ODSPهست
  آیا من میتونم مادرم رو از ایران اسپانسر کنم بیارم
  دارای شرایط سنی هشتاد سال هست
  سپاس


[بالا]

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام ویزا موندیال
اینستاگرام ویزا موندیال
Instagram