ویزا موندیال

گرین کارت ۲۰۱۸

ثبت‌نام در قرعه کشی لاتاری ۲۰۱۸ آمریکا در تاریخ ۱۳ مهر ماه راس ساعت ۱۹:۳۰ آغاز شده و در ساعت ۲۰:۳۰ روز ۱۷ آبان به پایان می‌رسد. لازم به ذکر است نتیجه لاتاری ۲۰۱۸ آمریکا از تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ تا ۸ مهر ۱۳۹۷ در بخش Entry Status Check سایت لاتاری قابل مشاهده می‌باشد.

علاقه‌مندان به مهاجرت به آمریکا می‌توانند شانس خود را از طریق لاتاری امتحان کنند.

دانلود PDF راهنما

ویزا موندیال
درباره ویزا موندیال

ویزا موندیال یک شرکت کانادایی است که طبق قوانین استان کبک کانادا به ثبت رسیده است. این شرکت در راستای ارائه خدمات کاریابی بین المللی و اقامت و سرمایه گذاری هم چنین اخذ ویزاهای دانشجویی و بورس های تحصیلی فعالیت دارد.

3 دیدگاه در راهنمای ثبت‌نام لاتاری ۲۰۱۸ آمریکا
  1. سلام, من شنیدم اگه در لاتاری حتی یک بار هم ثبت نام کرده باشیم.وموفق هم نباشیم. در صورتی که بعدها برای تحصیل دانشگاهی اقدام کنیم ویزا نمیدن. چون میگن شما سابقه شرکت در لاتاری داری پس علاقه به مهاحرت به آمریکا داری بنا بر این اگه بیای آمریکا دیگه بر نمیگردی. میخواستم بدونم این درسته؟

    • ویزاموندیال

      سلام. مسلما اثبات اینکه هدف از اقامت تحصیلی اقامت موقت هست تاثیر زیادی در اخذ ویزای تحصیلی خواهد داشت. ولی مورد اشاره شده به نظر نمیرسد تاثیر منفی در پرونده شخص داشته باشد.

  2. سلام.من قسطم زندگی و اقامت دائم در یک کشور ترجیحا اوپایی هست و میخوام از طریق ویزای دانشجویی اقدام به ورود به اون کشور کنم و بعد هم اقامت دائم. آیا این روش امکان پذیر هست؟ ممنون


[بالا]

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام ویزا موندیال
اینستاگرام ویزا موندیال
Instagram